Hledání

Partnerské weby

plosina

Kloubové vysokozdvižné plošiny

 

TM15GT je nejpopulárnější člen ze skupiny přívěsných plošin Europelift. Jednoduchá konstrukce ramena s JIB kloubem (rozsah 145 stupňů) a ovládání v pracovním koši dělají umožňují plošině univerzální nasazení. Optimální pohyb v pracovním prostoru je zajištěn díky rotaci pracovního koše. Plošinu je možné objednat s různým pohonem například s 230V akumulátorem, Honda motorem nebo hybridním pohonem, se dvěma režimy pohonu současně. Koš je vybaven hliníkovým ochranným zábradlím, poličkou na nářadí a zásuvkou 230 V.

  • Kompaktní pracovní plošina
  • elektrohydraulické ovládání
  • JIB rameno
  • ochranné zábradlí a bezpečnostní pás v pracovním koši
  • Zásuvka 230 V v pracovním koši

 

 

Samohybné kloubové elektrické plošiny jsou vhodné pro práce na pevných nosných podkladech jako vnitřky objektů, betonové, asfaltové a vydlážděné plochy se sklonem do 3°. Plošiny jsou nabíjeny vestavěnou nabíječkou. Denní doba nabíjení je minimálně 8 hodin nepřetržitě, poté lze se strojem pracovat 8-16 hodin dle povahy práce a typu stroje.

 

Samohybná sloupová pracovní plošina Star 10 - kompaktní rozměry a vysoká manévrovatelnost. Koncipována pro práci ve vnitřním prostředí, kde je požadována minimální průjezdná šířka a stranový dosah. S kloubovým ramenem je možný stranový dosah až 3 m, přičemž je pojezd možný v celém pracovním rozsahu koše. Tato plošina nalezne využití při údržbě již zařízených výrobních nebo skladových hal s výškou do 10 m, kde je omezený prostor a úzké průjezdní profily. Podrobné informace naleznete v katalogovém listu.