Hledání

Aktuality
Partnerské weby

plosina

Kloubové vysokozdvižné plošiny

 

Kloubové samohybné plošiny jsou vhodné pro práce, kdy je třeba určitého stranového dosahu. Využívají se zejména v prostředích vybavených množstvím technologii nebo při venkovních pracích, kdy je třeba překonávat různé terénní či výškové překážky. Plošiny mají velkou výhodu, že jsou otočné 360° a umí pojíždět v maximální možné výšce.

Samohybné kloubové dieselové plošiny jsou vhodné pro práce na zpevněných i nezpevněných podkladech. Svými užitnými vlastnostmi jsou vhodné náročných terénů, kde je třeba použít stranový dosah stroje. Jsou vybaveny pohonem 4x4 a výkyvnými nápravami. Zařízení pojíždějí ve své maximální pracovní výšce a signalizují překročení nebezpečného náklonu.

 

Samohybné kloubové elektrické plošiny jsou vhodné pro práce na pevných nosných podkladech jako vnitřky objektů, betonové, asfaltové a vydlážděné plochy se sklonem do 3°. Plošiny jsou nabíjeny vestavěnou nabíječkou. Denní doba nabíjení je minimálně 8 hodin nepřetržitě, poté lze se strojem pracovat 8-16 hodin dle povahy práce a typu stroje.